Kiara bën ndryshim në pamje dhe do mendimin tuaj nëse ju pëlqen apo jo

Kiara Tito ka vendosur të bëjë një ndryshim me flokët pas mbarimit të pushimeve dhe sezonit veror.

Moderatorja ka postuar disa foto ku shfaqet me flokët e lyerja me fije bjonde.

Më pas ajo ka postuar edhe një status ku pyet fansat nëse u pëlqen ndryshimi.

Shumica kanë votuar për Po.

Kiara dhe Luizi vazhdojne lidhjen e tyre bashke edhe pas mbarimit te formatit te BBV2.

Pak dit me pare Cifti me i perfolur i ShowBizit ishin me pushime ne turqi ku ndane disa foto me ndjekesit.

 

E dhunonte se lindi vazjë, shqiptari mbante të burgosura gruan dhe fëmijën dy vjeç, tmerri ishte i përditshëm

Detaje tronditëse janë zbuluar nga ngjarja në Greqi, ku një shqiptar mbante të burgosur bashkëshorten e tij 22-vjeçare dhe e dhunonte vazhdimisht. Sipas mediave greke,...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer sot në studion e “Rudina” në Tv Klan një incident me një kliente. Ai shpjegon...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...