“E pabesueshme!”, Rita Ora në skenë me flamurin e Serbisë, e vë mbi supe dhe nuk e lëshon nga dora (VIDEO)

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora në një nga performancat e saj në Hungari, mban flamurin e shtetit serb.

Në videot që po qarkullojnë në rrjete sociale, shihet se ajo mban ne duar valëvit dhe madje e vendos në trup flamurin e Serbisë.

Ende nuk dihet se a e ka bërë këtë me vetëdije të plotë apo ka rënë pre e ndonjë gracke.

Aty shihen shumë fansa të saj deri sa ajo po performante para tyre.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...