Luiz Ejlli bëhet me sekretari: Nga sot e në vazhdim kontaktoni sekretaren time

Ditën e sotme, Luiz Ejlli i ka vënë flakën Instagramit pasi më në fund profili i tij i Instagramit është verifikuar, pra ka marrë “tick-un” blu.

Këngëtari ka ndarë një postim me ndjekësit e tij në Instastory, ku ka shkruar: “Tani ja vura flakën Instagramit sepse e bëra tick-un blu. E ndërrova foton e profilit sepse nuk isha i njëjti me foton e pasaportës”.

Duke se tick-u blu i ka dhënë disa “privilegje” artistit, i cili përmes një videoje të publikuar, me shaka, ka shpjeguar se tani që ka profilin e verifikuar, nuk duhet të komunikoni drejtpërdrejt me të por me sekretaren e tij, e cila është Kiara.

“Nga sot e mbrapa nuk lejohet me të kontaktoni drejtpërdrejt me mua por bisedoni me sekretaren time (duke drejtuar kamerën nga Kiara), se unë kam “tick” blu tani”.

Gjatë kohës që ishte në BBV, Luizi nuk ia kishte idenë e përdorimit të rrjeteve sociale por tashmë për këngëtarin është shndërruar në një mënyrë komunikimi me fansat e tij.

 

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...