“A je në pritje të ëmbël?” Olta Gixhari lë “pikëpyetje” me përgjigjen e saj: Edhe po të jem…

Olta Gixhari nuk do të tregonte nëse do të ishte shtatzënë me fëmijën e dytë. Kështu është shprehur aktorja, në një intervistë virtuale me ndjekësit në instagram, teksa e pyesin: A je në pritje të ëmbël?

‘Edhe po të jem, nuk do të tregoj’, është përgjigjur ajo.

Kujtojmë, se aktorja dhe ish-banorja e Big Brother Vip Albania 2 është nënë e Amarit, vogëlushit të saj 3-vjeçar. Aktorja dhe partneri i saj Dori mirëpritën në jetë djalin në gusht të vitit 2020. Prej momentit të njohjes me partnerin, Olta Gixhari është zhvendosur në Spanjë ku ka krijuar jetën e saj.

Këtë vit pushimet e verës ajo ka zgjedhur t’i kalojë me familjen e saj në brigjet shqiptare dhe jo vetëm. Gixhari është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan momente dhe ide me ndjekësit nga përditshmëria e saj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...