Përfshihet nga flakët një magazinë në Shkodër

Një zjarr ka rënë në një magazinë në zonën industriale në Shkodër. Brenda saj ishte vetëm bar të thatë për bagëtinë.

Zjarrfikësit kanë shkuar në vendngjarje duke bërë të mundur lokalizimin e zjarrit dhe shuarjen e tij.

Sipas informacioneve, dyshohet për zjarrvënie të qëllimshme. Ndërkohë policia po heton rastin.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...