Nena cuditet pasi ajo lindi binjaket, njeri bore i bardhe dhe tjetri shume me ndryshe…

Nena lindi binjak dhe nuk e priste qe ngjyra e lëkures se tyre te ishte krejtësisht e ndryshme.

29 vjecarja pyeti nese foshnjat e saj Ayon dhe Azirah janë të dy të sajat pasi i lindi në prill.

Pasi djali i saj Ayon u lind në spitalin e qytetit Nottingham me lëkurë të hapur dhe sy të gjelbër, nuk nu i besoj syve kur lindi vajzën e saj Azirah, e cila kishte një ngjyre shumë më të errët dhe sy kafe.

Lindje të tilla janë kaq të rralla, saqë ekspertët e gjenetikës i kanë vlerësuar më parë në një në një milion.

Infermierja ndihmëse Chantelle thotë se ajo duket e bardhë, por ka një racë të përzier për shkak se ka një gjysh nga nëna nigeriane, ndërsa babai Ashton, gjithashtu 29 vjeç, është gjysmë xhamajkan, gjysmë skocez.

Nëna e tre fëmijëve zbuloi se binjakët nuk dukeshin shumë të ndryshëm nga njëri-tjetri në lindje, por me kalimin e javëve, çehrja e lëkurës së Azirah filloi të bëhej më e errët dhe më e errët.

Nderkohe ajo eshte e cuditur me femijet e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...