Luana Vjollca ngacmon ndjekësit me një video provokuese me bikini nga plazhi

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Krahas aktiviteteve nga jeta profesionale, Luana shpesh ndan me ndjekësit edhe imazhe nga përditshmëria.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar një video mjaft pngacmuese për ndjekësit e saj në Instagram, të realizuar në plazh.

Në video, ajo mund të shihet teksa ecën me bikini të vedha dhe të zeza, duke vënë në pah linjat atraktive trupore dhe barkun e saj të tonifikuar.

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për linjat atraktive të trupit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...