FOTOT: Luana Vjollca ngacmon ndjekësit me pozat provokuese me bikini

Moderatorja Luana Vjollca është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Së fundmi, Luana ka publikuar një video ngacmuese për ndjekësit e saj në Instagram, të realizuar në plazh.

Në video, ajo mund të shihet teksa ecën me bikini të vedha dhe të zeza, duke vënë në pah linjat atraktive trupore dhe barkun e saj të tonifikuar.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...