Pushuesi shkon ne restorant ne Lushnje por si beson syve cfare gjen ne pjatë

“Pershendetje JOQ. Sot po kthehesha ne Tr me familjen dhe ndaluam per te ngren rreth ores 19.00 te Bar restorant ….. Lushnje.

Ma kerkuan femijet se nuk e kemi luksin te ham restoranteve.

Porositem disa pilaf me qofte dhe nga qe jemi me femije te vegjel dhe mund te ngriheshim ne cdo momenti pagova leket paraprakishte 19.300,lash dhe 700 lek bakshish.

Ne qoften e fundit qe po hante djali dhe qe kishte be pjat me kapi syri nje gje te pazakonte…e mora ne dor dhe brenda ne qofte ishte nje mize e madhe jeshile.
Na u peshtiros ushqimLtherrita kamarjeren ja tregova nje zonje rreth te te 50-tave dhe pa gje te keqe tha ndodh dhe ne shpi”

“I thash kamarieres te lutem thirr menaxherin nuk kemi menaxher tha dhe vazhdoj te dyshonte qe une kisha inskenuar.
Shyqyr kishte kamera dhe i thash ti hapte por e nderronte muhabetin se pa vet mizen e pjekur me qoften.

Kerkoj ta beni nje posti qe njerzit te ken kujdes kur han ne keto vende dhe te ruhen nga keto palo bisnese se mund te semuren.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...