Shkojnë me pushime ne Qeparo. Pronari i hotelit ja punon keq pushuesve

Nje familje ka shkuar me pushime ne Qiparo por ata jane zhgenjyer pasi pronari i hotelit i ka lene ne mes te rruges.

Qyetetari ka kaluar naten ne makine pasi pronari i hotelit nuk eshte pergjigjur.

Ja denoncimi:Pershendetje JOQ. Doja te beja 1 denoncim per 1 hotel ne qeparo, konkretisht vila panroma ne Qeparo. E kam prenotuar ne booking para 2 javesh ne datat 18 gusht deri ne 20 gusht. Kam ardhur dje ne darke me nusen time dhe na lan jashte, nuk hapte telefonin. Kemi ndenjur 3 ore aty dhe nuk kishte njeri te na priste, kemi flejtur ne makine pasi atje te gjjtha hotelet dhe apartametet jane plote. Ky eshte turizmi shqiptar qe trumbeton me te madhe kryeministri yne. Ky eshte dhe prenotimi. Ju lutem shume publikojeni pasi turist te tjere mund te bien pre e mashtrimit.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...