Se mos jeni ju…? Kjo është shenja e Horoskopit më e pafat nga të gjitha

Le të shohim shenjën më të pafat, më me fat dhe ku renditen shenjat e tjerë të zodiakut.

Shenja më e pafat: Akrepi

Planeti i tij sundues është Plutoni, i cili shoqërohet me tragjedi dhe mësime traumatike të jetës. Megjithatë, Akrepat kanë një ‘talent’ unik për të përfituar nga sfidat dhe vështirësitë për t’u lulëzuar në to, duke e shndërruar kështu ‘fatin e tyre të keq’ në fat.

Shenja më me fat: Shigjetar

Me Jupiterin si planetin e tij sundues, të lidhur me fatin e mirë, bujarinë dhe bollëkun, jeta për Shigjetarin është plot thesare, përvoja dhe aventura të paçmuara. Natyra e tij kureshtare kombinohet me optimizmin dhe mendimin pozitiv, pasi ai priret të shohë anën e mirë në gjithçka që ndodh.

Pjesa tjetër e shenjave, nga më me fat te më i pafati, janë si më poshtë:

Bricjapi

Luani

Demi

Peshku

Peshorja

Ujori

Dashi

Binjakët

Virgjëresha

Gaforre

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...