Enca publikon bashkëpunimin e ri me Muharrem Ahmetin, pjesë e klipit edhe i dashuri i saj afrikan

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ka publikuar së fundmi bashkëpunimin e saj më të ri.

Ajo ka bashkuar forcat për herë të dytë me muharrem Ahmetin, për të sjellë bashkarisht një këngë të re të titulluar “Albanian”.

Kënga është e zhanrit pop e kombinuar me tallava dhe vija melodike është realizuar nga vet Enca, gjersa muzika nga Fatjon Myftari.

Ndërsa për vargjet e tekstit janë shkruar nga vet Enca dhe Endrit Mumajesi i njohur si MUMA.

Klipi i këngës njashtu si edhe kënga është realizuar me motive patriotike dhe një pjesë e tij është xhiruar në Arenën Kombëtare.

Pjesë e videos muzikore është i dashuri i ri i këngëtares shqiptare, masazheri afrikan Mickey Neblett, i cili në klip mund të shihet duke luajtur në daulle.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit MAX Production në Shqipëri.

 

Me këtë pije ju humbisni 10 cm nga beli juaj në vetëm katër ditë…

Uji me tranguj është një element kyç për bark të sheshte, e cila ishte krijuar nga dietologia Cynthia Sass. Kjo pije e shijshme mori...

Papunësia problem në Shkodër/ Albert Tuka: Statistikat flasin për 40% të papunë

Papunësia vlerësohet si një nga problemet më të mprehta sociale ndërsa bizneset nuk arrijnë të sigurojnë fuqinë punëtore.Kreu i Sindikatës së Pavarur për Qarkun...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...