VIDEO epike/ Policët e surprizojnë hajdutin me tortën e ditëlindjes dhe presin të mbushë 18-vjeç për ta arrestuar

Si e imagjinoni ditëlindjen më të keqe të jetës suaj? Me siguri nuk keni rregulluar asgjë, të gjithë ju kanë harruar dhe ju e kaloni natën vetëm duke parë televizor. Dhe pasi keni vuajtur, është koha të mësoni se ka më keq. Kur jeni 18 vjeç, e vetmja gjë për të cilën mendoni është të merrni miqtë tuaj dhe të pini në 7 të mëngjesit. Një adoleshent nga Brazili nuk i ka përjetuar të gjitha këto.

Historia është kështu: Adoleshenti në fjalë akuzohet si një hajdut famëkeq. Megjithatë, në Brazil të gjithë ata që janë të përfshirë në krime dhe janë nën 18 vjeç nuk mund të arrestohen. Oficerët prisnin që adoleshenti të mbushte 18 vjeç, ata shkuan në shtëpinë e tij dhe i bënë një surprizë për ditëlindjen e supozuar. I bëjnë festë ditëlindje dhe më pas e arrestojnë.

Natyrisht, ky nuk është i vetmi incident. Me krimin e adoleshentëve në rritje, autoritetet braziliane janë mësuar t’i trajtojnë ata me tortën ‘e hidhur’ të ditëlindjes. Videot nga këto festa ditëlindjesh bëhen shpesh virale, si kjo më poshtë.

Kështu që herën tjetër që mendoni se keni pasur një ditëlindje të keqe, mendoni se ka patjetër edhe më keq.

 

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...