Hengri shalqi. Humb jeten ylli i sportit ne moshen 33 vjecare

Një lajm tronditës vjen nga MMA pasi ylli rus Alexander Pisarev vdiq në moshën 33-vjeçare.
Rrethanat e vdekjes së rusit sypatrembur i kanë lënë të gjithë të shokuar. Ishte babai i Pisarev ai që zbuloi trupin e tij të pajetë në apartamentin e tyre në Moskë.
Pisarev kishte kapur një rekord mbresëlënës profesional në MMA prej 3 fitoresh dhe 2 humbjesh. Por sukseset e tij u ndërprenë shumë shpejt, duke e lënë komunitetin e MMA në një gjendje shoku.
Një anëtar i pazbuluar i ekipit Tomahawk të Pisarev hodhi pak dritë mbi rrethanat rreth vdekjes së tij të parakohshme. Ata i thanë agjencisë ruse të lajmeve TASS:
“Alexander Pisarev vdiq në gjumë dhe nuk kishte asnjë problem kronik shëndetësor.
Sipas të dhënave paraprake, vdekja ishte pasojë e helmimit nga ushqimi dhe më konkretisht nga një shalqi i helmuar. Edhe gruaja e tij që kishte ngrënë shalqi ka përfunduar në spital e helmuar.”

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...