Miq apo rival? Olta luan me ndjekësit, nxjerr pamjet me Luizin në divan

Olta Gixhari dhe Luiz Ejlli, kanë qenë dy personazhet më të preferuar në “BBV 2”.

Ndonëse në sytë e publikut dyshja janë shfaqur si armiq të betuar, e vërteta duket ndryshe.

Ditën e djeshme, aktorja është pyetur nga fansat në qoftë se ka akoma shoqëri me Luizin.

“Jo”- ishte përgjigjja e saj, e shoqëruar me një foto teksa shihet e ulur në divan afër Luizit.

Kujtojmë se dyshja pritet të nxjerrë filmin e shumëpritur nga publiku ku do të shfaqen si çift.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...