“Më the që s’ke me u nda, ke hy n ‘gjynah”/ Dafina Zeqiri mesazh të hapur për ish-partnerin (Video)

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor.

Ajo ka zgjedhur që këngën e saj ta promovojë me një video në instagram ku artistja improvizon pjesë nga teksti.

 

Ajo çfarë ka bërë përshtypje është se Dafina duket sikur me rreshtat e saj po jep një mesazh lidhur me një romancë të mbyllur, rast ky që i përshtatet pikërisht statusit të këngëtares pasi ‘Daffi’ nuk ka shumë kohë që ka mbyllur marrëdhënien e saj me Dj Geek.

 

Portugalia e Spanja në luftë me zjarret/ Ngrihet alarmi, vala e tretë e të nxehtit po vjen, ja sa pritet të shkojnë temperaturat
“Me the që s’ke me u nda, ke hy n ‘gjynah s’di a je tu e pa”- është refreni i këngës që dëgjohet në videon e publikuar nga këngëtarja në instagram.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...