‘Kur të thotë gruaja…’! Foto e Luizit që mori gjithë vëmendjen

Mjafton një postim i Luiz Ejllit dhe rrjeti shpërthen! Ditën e sotme, këngëtari i dashur për publikuan ka postuar një foto në profilin e “Instagram”-it, cila në pak minuta ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pafund.

Në imazhin në fjalë, Luizi shfaqet së bashku me partneren e tij, Kiara Tito.

“Ai momenti kur të thotë gruaja “qesh një çikë më shumë””, ka shkruar fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”.

Luiz dhe Kiara janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar, të cilët fituan shumë popullaritet teksa ishin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri. Por edhe tani që reality show ka përfunduar, fansat e tyre i ndjekin ata hap pas hapi dhe janë shumë kuriozë që të dinë sa më shumë detaje rreth tyre.

Kujtojmë se këngëtari është shumë i angazhuar me projektet e reja muzikore si dhe me koncerte si jashtë ashtu edhe brenda Shqipërisë. Madje moderatorja e njohur e shoqëron atë në ndonjë koncert.

NARAÇI: SEZONI VEROR NË PEDIATRI E SHKODRËS I QETË

Në qytetin e Shkodrës nuk kanë munguar rastet me fëmijët që janë paraqitur çdo javë në pediatrinë e Spitalit me probleme të ndryshme shëndetësore....

Hashashi në ballkonin e Encës/ Muharrem Ahmeti rrëfen të vërtetën ….

Artisti i madh i muzikës orient Muharrem Ahmeti ishte i ftuar special në D-Night në sezonin e tretë. Një ndër këngëtarët më të preferuar të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Puna nuk është turp”, nga mësues në Dibër vjen pastrues në Tiranë

Kristi Gongo është kthyer në punonjësen më të re...

Ish-banori i Big Brother Albania habit fansat: Jam i varur ….

Ronaldo Sharka është shndërruar padiskutim në një ndër personazhet...

Me këtë pije ju humbisni 10 cm nga beli juaj në vetëm katër ditë…

Uji me tranguj është një element kyç për bark...

Dhunohej nga burri i saj, shqiptarja rrëfen tmerrin: Më mbante peng dhe…

Autoritete greke kanë marrë dëshminë e 22-vjeçares Dafina Kurti,...