Dikur ishte e para në revista, sot eshte e pa strehë, cfare i ndodhi modeles 26-vjeçare

Kjo eshte jeta e kesaj bote nje dite je mbret dhe nje dite bie nga froni keshtu eshte dhe historia e Eloisa Pinto Fontes nga Brazili ku ajo është gjetur në rrugë, e pastrehë në një lagje të varfër të Rios, vetëm një vit pasi u iku nga New York.

26-vjeçarja u gjet nga punonjësit socialë, pasi u informuan për një grua të panjohur, e cila kishte dy ditë që bridhte rrugëve.

Modelja që prej qershorit 2019 po kalon nje periudhe te veshtire.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...