VIDEO /Emocionuese! Luiz Ejlli i prek të gjithë me gjestin e veçantë për fansin me aftësi ndryshe. Ja çfarë bëri këngëtari

Këngëtari i njohur shkodran, Luiz Ejlli pas pjesmarrjes në “Big Brother VIP 2”, ka fituar zemrat e një publiku të gjerë.

Pas daljes nga ky reality show artisti po shijon suksese të një pas njëshme, ndërsa të shumta kanë qenë edhe koncertet që ai ka marrë pjesë, duke gëzuar fansat e tij të ‘çmendur’.

Në një video të postuar në rrjetet sociale, këngëtari ka udhëtuar drejtë Shkodrës për koncertin e tij të radhës, por nuk ka lënë pa takuar as Denisin, një djal me aftësi ndryshe.

Luizi shfaqet në video duke i dhënë një përqafim të ngrohtë Denisit, i cili duket se është gëzuar pa masë nga ky gjest i këngëtarit.

Po ashtu, ky gjest i këngëtarit nuk është lënë pa u vlerësuar pozitivisht nga komentuesit, të cilët e koplimentojnë për veprim e tij.

 

@luizonee

Ky esht Denisi, nje nga mbeshtetsit e Luit, ne pa mundesi per ta takuar gjat koncertit (sepse dihet si behet rremuj),Lui ka ardhur me heret ne Shkoder per ta takuar Denisin..🥹❤️❤️Shum gjest i rrall dhe shum i bukur😍🥰❤️Nje artist me plot vlera LUIZ EJLLI👑🤍

♬ original sound – LuizOne🦁

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...