VIDEO/ Bëhet nuse në ditëlindjen e parë të vajzës së saj, kush është burri i Ilda Bejlerit?

Ilda Bejleri, moderatorja e njohur e sportit ka festuar dy ngjarje në një ditë.

Lajmin e ka bërë vetë ajo pasi ka postuar video duke kërcyer me të ftuarit.

Ditën e djeshme Ilda ka pasur 1-vjetorin e vajzës së saj, datëlindjen e së cilës e ka “shfrytëzuar” për të kurorëzuar gjithashtu, lidhjen e saj disa vjeçare me babain e fëmijës.

Videoja që ka marrë më shumë vëmendje nga ndjekësit ka qenë ajo në të cilën shfaqej duke ecur me bashkëshortin dhe vajzën e saj.

Partneri i saj është një biznesmen i njohur shkodran, Ardit Kraja.

Në festën e tyre mësohet se të ftuar ishin dhe disa nga personazhet e njohur të ekranit dhe muzikës shqiptare, si: Eraldo Rexho, Bujar Qamili Miranda Dupi, Maiana Kondi dhe Elgid Doda, etj.

 

 

I kërkoi të mos i dhunonte djalin, mësuesja godet me shpullë nënën e nxënësit në Fier, nis procedimi

Një mësuese është proceduar ppenalisht në Fier, pasi qëlloi me shpullë nënën e një nxënësi të klasës së tretë. Pasi videoja u publikua në rrjetet...

Pamjet nga shtëpia e “ferrit” ku mbahej e mbyllur 22-vjeçarja shqiptare, flasin fqinjët: Nuk e kemi …

Mediet greke kanë publikuar pamjet e shtëpisë ku jetonte 22-vjeçarja shqiptare, Dafina Kurti së bashku me vajzën e saj 2-vjeçare. Në këtë banesë në Alykës,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Puna nuk është turp”, nga mësues në Dibër vjen pastrues në Tiranë

Kristi Gongo është kthyer në punonjësen më të re...

Ish-banori i Big Brother Albania habit fansat: Jam i varur ….

Ronaldo Sharka është shndërruar padiskutim në një ndër personazhet...

Me këtë pije ju humbisni 10 cm nga beli juaj në vetëm katër ditë…

Uji me tranguj është një element kyç për bark...

Dhunohej nga burri i saj, shqiptarja rrëfen tmerrin: Më mbante peng dhe…

Autoritete greke kanë marrë dëshminë e 22-vjeçares Dafina Kurti,...