Tronditëse! 50-vjeçari vret me thikë nënën, ja vendimi drastik që merr më pas

Mediat vendase shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Milano mëngjesin e kësaj të mërkurë në apartamentin ku jetonte nëna e tij.

Ka qenë vetë 50 vjeçari që ka njoftuar policinë që ka vrarë një person dhe më pas ka kryer vetëvrasje duke u hedhur nga një lartësi.

Ndërkohë autoritetet vijojnë punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...