Nga një format humori në tjetrin, ja dy aktorët e “Klanifornia-s” do t’i shohim në “Portokalli”

“Klanifornia’’ programi televiziv i humorit i dha fund transmetimit për publikun shqiptar.

Ky format kishte një kasta të madh aktorësh të cilët me mbarimin e këtij projekti humoristik do të shohin për mundësi të tjera për të ushtruar talentin e tyre dhe për të qenë në kontakt me publikun.

Dy aktorët, Visjan Ukcenaj dhe Cubi Metkaj do t’i shohim sërish në ekran, kësaj here në një tjetër program humori.

Visjani dhe Cubi do të jenë shumë shpejt pjesë e “Portokallisë” në “Top Channel”, ndërsa s’dihet ende nëse do të zgjedhin role të reja, apo do të vijnë me të njëjtat role që kanë.- shkruan “Kryefjala”

Mbetet për t’u parë ç’do të bëhet këtë sezon të ri të “Portokallisë”, ndërkohë që s’kemi ende një konfirmim nga aktorët.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...