FOTO: Një 46-vjeçare, seksi dhe joshëse si Hygerta Sako

Hygerta Sako është një nga figurat më të njohura televizive në Shqipëri. Ajo mori famë kur u shpall ‘Miss Albania’ në 1995 dhe pas këtij momenti nisi karriera e saj në televizion.

Prej shumë kohësh Sako është edhe një nga figurat më të njohura të emisioneve sportive me programet që drejton në televizionin shtetëror. Sot moderatorja feston ditëlindjen dhe bën plot 46 vjeç.

Ju kuptojmë mjaft mirë nëse spo i besoni syve, ama vetë Hygerta ka publikuar sot një foto ku në dorë mban tullumbaca me numrin 46.

“Thoni c’te doni por po e rris standartin nga viti ne vit ???? Tashme me prefiks suedez #46 Happy birthday to me”, shkruan Hygerta krah fotove.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...