‘Po kërkonte p…’/ Beniada tregon se ç’po ndodh me pushimet e saj me Jorin?

Jori Delli dhe Beniada Nishani janë shumë shoqe dhe herë pas here udhëtojnë me njëra-tjetrën. Së fundmi Beniada ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se është me pushime me Jorin.

Mëngjesin e sotëm, bukuroshja bionde ka zbuluar se si është të bësh pushime me ish-banoren e edicionit të dytë të “Big Brother VIP”.

Nishani ka postuar një fotografi të Dellit, e cila shfaqet duke fjetur dhe është ora 10:30.

“Ja pushimet e mia. Ora 10:30 Jori akoma në gjumë, po kërkonte princin e kaltër. Zgjohu bukuroshe”, ka shkruar Beniada bashkëngjitur me foton në fjalë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...