Bëkan gjithë atë lek këta…/ “Deri në 100 mijë euro në muaj”, Valbona Mema për fitimet e ish-banorëve të BBV…

Ish-banori i Big Brother, Bledi Mane në një intervistë televizive ka komnetuar fitimet e banorëve të Big Brother, duke nisur nga Luizi dhe Kiara, tek Jori, Efi apo Armaldo.

Sipas Bledi Manes, Luizi fiton deri në 100 mijë euro në muaj, ndërsa për Kiarën thotë se nuk ka patur sukses me linjën e saj të rrobave të plazhit. Sipas tij, Armaldo Kllogjeri fiton 15-17 mijë euro në muaj, pas përfundimit të “Big Brother VIP”.

E ftuar në “Pushime on top”, Valbona Mema u shpreh se këto çmime janë reale.

“Nëse e ka thënë Bledi është referuar diku. Po janë vlera që i meritojnë të gjithë”, shprehet Valbona.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...