VIDEO/ E çuditshme se çfarë i bën Big Mama dhëndrit/ Ajo “ia ndez” ….

“Kallma cigaren” është një nga këngët më të preferuar në dasmat shqiptare.

dhe në kuadër të koreografisë së improvizuar të kësaj kënge, zakonisht, dhëndri i kërkon nuses që t’ia ndezë cigaren.

Por kjo nuk ka ndodhur në dasmën ku ishte dje këngëtarja Big Mama.

Kjo e fundit njihet për humorin e saj ka postuar video të ndryshme nga një dasëm ku ajo ka qenë e ftuar ditën e djeshme, ku në njërën prej tyre shfaqet plot humor duke mos e lënë nusen t’ia ndezë cigaren dhëndrit.

E në një tjetër video, Big Mama shfaqet më energjike se kurrë, duke qëndruar mes daullexhinjve dhe duke kënduar, por edhe duke i rënë vetë lodrës.

 

 

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...