Tmerrohen qytetarët në mes të ditës, rrëmbehet një person dhe futet me forcë në një makinë (Video)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë, ku një person është marrë me forcë dhe është futur në një makinë.

Nga video të publikuara, shihet se si personi merret me forcë nga disa veta dhe futet në një makinë të bardhë. Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një arrestim nga forcat operacionale të veshur si civilë, apo me një ngjarje rtë rëndë, rrëmbim të mes të ditës.

Pritet një reagim i policisë për të zbardhur ngjarjen

 

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...