Sot është një nga këngëtaret më të dashura dhe njohura në Shqipëri, e gjeni dot se cila është kjo vogëlushe?

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, por edhe një nga vajzat më të bukura.

E ndërsa e shohim sot kaq të bukur, të gjithë jemi kureshtarë të shohim se si ka qenë Xhensila Myrtezaj kur ishte e vogël.

Vetë këngëtarja ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto të ëmbël nga fëmijëria e saj, dhe duhet të themi që ka qenë një fëmijë shumë i bukur.

“Kujtime”, shkruan Xhensila krah fotos, ndërkohë që këngëtarja tashmë është duke shijuar suksesin e këngës “Edhe një natë”, në bashkëpunim me Noizyn e cila ka arritur 16 milio shikime.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...