“Shiko shiko plaka, bredh andej këndej”, aktorja i kthehet Robert Ndrenikës: Ta rregulloj unë qejfin ty

Marjana Kondi është ndër aktoret më të pëlqyera për publikun shqiptar dhe jo vetëm.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku së fundmi ka postuar foto nga “Fontana di Trevi” në kryeqytetin e Italisë, Romë.

Por komenti që i ka lënë aktori Robert Ndrenika, ka marrë gjithë vëmendjen.

“Shiko shiko plaka, bredh andej këndej”, ka shkruar ai me nota humori. Ndërsa aktorja ia ka kthyer batutën duke shkruar: “Ore mos më thuaj plakë, ta rregulloj unë qejfin ty”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...