‘Lëshon gojën’ ministrja Kumbaro/ E quan qytetarin plehrë…

Ministrja e Turizmit, Mirela Kumbaro, e rrëmbyer nga pasioni i saj për të kryer në perfeksion detyrën që mban, ka përdorur një gjuhë të papërshtatshme, sidomos për një ministre.

Në një postim në rrjetet sociale, Kumbaro ka ndarë një foto të disa mbeturinave, të cilat ishin hedhur jashtë kazanit nga një qytetar.

Duket se kjo pamje ka indinjuar ministren Kumbaro dhe ka quajtur qytetarin që ka hedhur qesen, “plehrë”.

Më pas ajo duket se është qetësuar dhe penduar për fjalën e rrugës që ka përdorur dhe e ka zëvendësuar me “i paudhë”.

Pak javë më parë Kumbaro u bë virale me postimin e saj për çadra falas për qytetarët në plazhe, pas orës 19:00 të mbrëmjes, postim për të cilin pretendoi se ishte një fotomontazh, dhe nuk ishte publikuar asnjëherë nga ajo.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...