Cmimet cmenden edhe ne plazhin e Velipojes…

Cmimet po marrin rritje te cmendur jo vetem ne jug por edhe ne veri ne plazhin e Velipojes. Shihni sa eshte detyrurar nje person te paguaj per nje peshk koce.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...