“Sistemi TIMS ka rënë”, Berisha denoncon skandalin e policisë së Rinasit: Fotografojnë pasaportat me celular (Video)

Sali Berisha në rrjetin e tij social Facebook, ka publikuar një denoncim të një qytetari, i cili deklaron se Policia në Rinas po fotografon pasaportat e pasagjerëve, për shkak të prishjes së sistemit TIMS.

“Mirë se vini në protektoratin e Krimit. Shkatërrimi i TIMS nga Rama-Balla detyron policët të fotografojnë me celular pasaportat e udhëtarëve. Lexoni mesazhin e udhëtarit dixhital:

Doktor, eshte ora 2 e mengjezit, sistemi doën. Cunat dhe gocat e kufirit nxorren cel dhe u benin foto pasaportave!!!”, shkruan Berisha.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...