Marinës po i ecën vera ters, pas duarve i del tjetër problem

Marina Vjollcës nuk po i ecën aspak mirë këtë verë siç ka treguar vetë moderatorja shumë e dashur për publikun.

Pak ditë më parë ajo u shfaq me fasho në duar dhe Marina tregoi se ishte djegur me vaj. Megjithatë sot një tjetër problem i është hapur moderatores.

Marina është zgjuar me dhëmballën e enjtur dhe këtë e ka treguar përmes një fotoje në Instastory.

“A ka më për mua?”, shkruan Marina.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Erdogan: Izraeli po sillet si organizatë, jo si shtet

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, deklaroi të mërkurën...