Alketa Vejsiu ndalohet nga Policia në Zvicër, dhe sdo e besoin cila është arsyeja

Alketa Vejsiu, ka udhëtuar ditën e sotme drejt Zvicrës, ku është duke punuar me kompaninë e saj për një event martesor, por i ka ndodhur nhë incident të cilin e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram .

Ajo është ndaluar nga policia në Zvicër. Arsyeja e ndalimit është fakti se Alketa Vejsiu ka harruar pashaportën tek dikush që nuk udhëton me të dhe kjo është e paligjshme në Zvicër.

Gjithsesi, pas “negocimeve” me autoritetet ajo ka arritur të sigurojë një leje qëndrimi të përkohshme që nuk do t’i prishë as udhëtimin dhe as punën, ndërsa Alketa e quan jetën e saj film.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...