Luizit i ndodh e papritura. Ai ndërpret performancën!

Pas përfundimit të eksperiencës në “Big Brother VIP 2” këngëtari i njohur Luiz Ejlli po korr suksese të njëpasnjëshme.

Së fundmi teksa ai po performonte në një nga koncertet e tij, një nga pjesëmarrësve i ka rënë të fikët, ndërsa artisti ka ndaluar për disa minuta muzikën në mënyrë që t’i vijë në ndihmë personit.

E teksa gjendja shëndetësore e fansit u përmirësua, këngëtari shkodran vazhdoi sërish performancën.

Në videon e cila po bën xhiron e rrjetit duket qartë se veprim i Luizit u prit me duartrokitje dhe fishkëllimë nga fansat e ‘zjarrtë’ të tij, të cilët që pas pjesëmarrjes në këtë reality show e kanë mbështetur atë në çdo hap duke bërë që ai të shpallej fituesi i “Big Brother Vip 2”.

Luizi përveç suksesit dhe angazhimit në fushën muzikore ai gjithashtu është fokusuar edhe tek aktrimi pasi së bashku me Olta Gixharin janë protagonistët kryesorë të filmit “Në kuadër të dashurisë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...