Këngëtarja shqiptare del nga spitali psikiatrik: Nuk kam qenë mirë, por tani do bëhem edhe më e…. video

Fjolla Morina ka dalë ditën e sotme nga spitali psikiatrik, aty ku ishte shtruar prej javësh. Këngëtarja ka ndarë një video ku shihet me vajzën, teksa falenderon të gjithë për mesazhet që ka marrë.

Po ashtu, Fjolla pranon se nuk ka qenë mirë nga ana psikologjike e se ka ende nevojë për ndihmën e mjekëve.

“Hello ju përshëndes krejtve. Faleminderit për fjalët e bukura që më keni shkruar. Unë jam mirë, nga ana psikologjike nuk kam qenë mirë, me ndihmën e doktorëve do bëhem dhe më mirë”

Kujtojmë se ajo prej muajsh ka shqetësuar rrjetin me videot e saj duke akuzuar me emra, persona që sipas saj janë kokat e krimit të organizuar.

 

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...