Ish-banorja e “BBVA” çohet nga karrigia e jurisë e shpërthen në të shara, ja çfarë i ndodhi në mes të emisionit

Modelja e njohur, Beniada Nishani, ishte një ditë më parë e ftuar finalen e madhe të “She’s on Top”. Ajo ishte pjesë e jurisë profesioniste me Krist Aliajn dhe Dea Mishel.

Në një moment, bukuroshes bionde i ka ndodhur një e papritur. Një karkalec iu ngjit asaj, e cila e trembur çohet nga karrigia dhe bërtet.

“Ej, u fut brenda moj”, dëgjohet të thotë ish-banorja e “Big Brother VIP 1”, e cila më herët tha disa fjalë banale në italisht.

Kujtojmë se Beniada prej disa kohësh është në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga ish-partneri i saj.

Ka qenë mikesha e saj, Jori Delli, ajo që i ka nxjerrë sekretin përmes një postimi në rrjetet sociale.

Më pas Jori, teksa ishte e ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel, e konfirmoi se Nishani ishte beqare.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...