Habit ish banorja e BBV: “Do isha lidhur me Luizin nëse…”

Juliana Nura ishte e ftuar ditën e sotme në “E Diell”, ku tha shumë të pathëna.

Mes të tjerash e pyetur lidhur me djemtë e Big Brother Vip Albania, Juliana është shprehur se nuk i njeh mjaft mirë, përveç njërit: Luiz Ejllit, për të cilin modelja bëri edhe një batutë.

Po të isha në Shqipëri do isha lidhur me ndonjë djalë. Për shembull me Luizin. Më fal Kiara. (Qesh) Ndoshta do isha lidhur po të më kishte pëlqyer ndonjëri.

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65 vjeç, banues në Slloveni, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht, teksa ishte duke vizituar kalanë e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...