Zbulohet një tjetër konkurrente e Dancing with the Stars, është b…

Dita ditës po zbulohen konkurrentët e “Dancing with the Stars”.

Së fundmi edhe një blogere do të jetë pjesë e show-t të kërcimit në vend.

“Kryefjala” raporton se bëhet fjalë për Sara Karaj e cila është personazhi i tretë që po përflitet lart e poshtë se do të jetë pjesë e kastit të kërcimit.

Programi i kërcimit do të nisë në shtator nën drejtimin e Bora Zemanit. Bashkëprezantuese do jetë edhe Megi Pojani, e cila zë vendin e Eno Popit në “Gold Room”.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...