Meri Shehu bën parashikimin e yjeve për Sali Berishën dhe Edi Ramën

Astrologia Meri Shehu ka bërë një parashikim të yjeve për Edi Ramën dhe Sali Berishen.

Shehu tha se gaforret (kryeministri Edi Rama) kanë një periudhë jo shumë të favorshme sipas planeteve. Ndërsa në lidhje me peshoret (ish-kryeministri Sali Berisha) tha se ndodhen në një periudhë ringritje, pas shumë vështirësive që kanë kaluar kohëve të fundit.

“Do ketë luftë, gaforret do të kenë probleme, do të thotë kryeministri. Në mes të gushtit mund të marrin fjalët dhe situatat edhe për kot.

Berisha, është peshorja. Më pëlqen që nuk është tërhequr, pavarësisht situatës. Janë në një moment jo shumë pozitivë. Vitin tjetër do të jenë më mirë se këtë vit.

Ndërsa gaforrja, vitin tjetër do të jetë më poshtë se këtë vit.”– tha Meri Shehu në emisionin “Breaking”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Publiku thërret Luizin, Armaldo iu drejton mikrofonin: “Më fort, më fort…”

Këngëtari, Armaldo Kllogjeri, pas daljes së tij nga shtëpia...

Tre çiftet e horoskopit që kanë më shumë dashuri për pjesën tjetër të vitit 2023

Disa do të thonë se gjithçka është çështje kimie....

Vajza e Eli Fares “bishë” e vërtet, shfaqet nga vaska me shkumë

Ka mbi 125 mijë ndjekës në faqen e saj...

Shisnin kanabis pranë gjimnazit/ Arrestohet 20-vjeçari në Shkodër, tre të tjerë nën hetim

Një 20-vjeçar është vënë në pranga dhe tre të...