Dy policë gjejnë kuletën plot me para në Velipojë, ia dorëzojnë personit që e kishte humbur

Policët që kanë gjetur ditën e djeshme në plazhin e Velipojës, një portofol në rrugën nr.10, me një shumë të konsiderueshme lekës dhe eurosh, janë falënderuar nga drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë në Shkodër, Ervin Hodaj.

Bëhet fjalë për punonjësit e policisë Kristian Koçeku dhe Samet Qotaj të cilët bënë të mundur gjetjen e portofolit, gjatë patrullimit të tyre me biçikleta. Punonjësit e policisë takuan personin që kishte humbur portofolin, në adresën e dhënë nga Salla Operative dhe i dorëzuan atij portofolin me shumën e parave.

I zoti i portofolit ka falënderuar punonjësit e policisë, për gjestin e tyre, që tregon vërtet misionin që ka policia, shërbimin ndaj qytetarëve.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...