Dy policë gjejnë kuletën plot me para në Velipojë, ia dorëzojnë personit që e kishte humbur

Policët që kanë gjetur ditën e djeshme në plazhin e Velipojës, një portofol në rrugën nr.10, me një shumë të konsiderueshme lekës dhe eurosh, janë falënderuar nga drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë në Shkodër, Ervin Hodaj.

Bëhet fjalë për punonjësit e policisë Kristian Koçeku dhe Samet Qotaj të cilët bënë të mundur gjetjen e portofolit, gjatë patrullimit të tyre me biçikleta. Punonjësit e policisë takuan personin që kishte humbur portofolin, në adresën e dhënë nga Salla Operative dhe i dorëzuan atij portofolin me shumën e parave.

I zoti i portofolit ka falënderuar punonjësit e policisë, për gjestin e tyre, që tregon vërtet misionin që ka policia, shërbimin ndaj qytetarëve.

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin e ka zbuluar vetë ai përmes rrjeteve sociale. Artisti tha se arsyet janë personale, dhe kërkoi...

Me këtë pije ju humbisni 10 cm nga beli juaj në vetëm katër ditë…

Uji me tranguj është një element kyç për bark të sheshte, e cila ishte krijuar nga dietologia Cynthia Sass. Kjo pije e shijshme mori...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Puna nuk është turp”, nga mësues në Dibër vjen pastrues në Tiranë

Kristi Gongo është kthyer në punonjësen më të re...

Ish-banori i Big Brother Albania habit fansat: Jam i varur ….

Ronaldo Sharka është shndërruar padiskutim në një ndër personazhet...

Me këtë pije ju humbisni 10 cm nga beli juaj në vetëm katër ditë…

Uji me tranguj është një element kyç për bark...