Projekti i ri i Arbana Osmani (VIDEO)

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani, është mjaft aktive profilin e saj në “Instagram”, ku ndan me 1 milion ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Ditën e sotme, Arbana ka postuar në “Instagram” një video ku tregon se çfarë ka bërë gjatë kësaj vere. Ajo ka përmbledhur disa nga momentet më të bukura dhe krahas tyre ka treguar edhe një detaj tjetër, që i ka bërë shumë kuriozë fansat.

Moderatorja ka zbuluar se po punon për një projekt, për të cilin do të flasë shumë shpejt. Arbana e ka lënë me kaq, duke mos treguar asnjë detaj tjetër.

“Kjo verë ka qenë për udhëtimet, miqtë dhe familjen? Ka qenë gjithashtu rreth gjetjes së frymëzimit për një projekt të ri që jam shumë e emocionuar ta ndaj së shpejti :)”, ka shkruar moderatorja e njohur krahas videos që menjëherë mori shumë pëlqime dhe komente.

 

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes pasi po përflitet për emisionin e saj të ri, "Love Island". Ajo është mjaft aktive në...

Hapësirat publike u respektuan/ Administratori i Velipojës: Shërbimet ndaj turistëve më të mira sivjet

Pas këtij që sapo lamë pas, një tjetër sezon turistik i sukseshëm pritet që të jetë ai i vitit të ardhshëm duke qënë se...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Pse? Ermal Fejzullahu anulon dy koncerte në Itali

Ermal Fejzullahu ka anuluar dy koncerte në Itali. Lajmin...

FOTO/ Me një vajzë në krahë, Luizi zbulon se kush e bën biond

Fituesi i edicionit të dytë, të spektaklit televiziv "BBV",...

Luana Vjollca në një darkë romantike, por kush është fatlumi?

Moderatorja shqiptare, Luana Vjollca është në qendër të vëmendjes...

Zbulohet “molla e sherrit” mes Luizit, Arbanës dhe Eduardit

Fituesi i spektaklit televiziv "BBV2", Luiz Ejlli ka...