Dua Lipa “rikthehet” në Shqipëri, poston fotot nga plazhi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ndodhet në Shqipëri për pushime.

Nga fotot e publikuara në “Instagram” duket se ylli i muzikës është duke shijuar bukurinë natyrore të vendit, në një nga plazhet e jugut.

“Shtëpi’, ka shkruar këngëtarja e famshme bashkangjitur me flamurin shqiptar.

Në pozat në fjalë, Dua Lipa shfaqet e veshur me një fustan të zi me rripa të bardhë. Miliona fansat e saj i kanë pëlqyer menjëherë këto imazhe.

Ndërkohë të shumtë janë fansat shqiptarë që i kanë komentuar se ndihen të lumtur që ajo ndodhet këtu, dhe i kanë uruar të kalojë një kohë sa më të mirë.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...