Digjet një shtëpi në lagjen “3 heronjt” në Shkodër, i moshuari jetonte vetëm dhe…

Një shkëndije elektrike dyshohet të ketë qenë shkaku i djegies së një shtëpie në lagjen “3 heronjt” në qytetin e Shkodrës.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të enjte.

Në shtëpi ndodhej vetëm pronari i saj, Gjovalin Ndoja, i cili për fat ka arritur të dalë jashtë shtëpisë, pa asnjë dëmtim. Por për shkak të moshës dhe problemeve shëndetësore kronike është dërguar në spitalin rajonal të Shkodrës.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur edhe forcat zjarrfikëse, të cilët për shkak të amortizimit të shtëpisë dhe flakëve kanë arritur të lokalizojnë zjarrin, pasi kishte rrezik për shpërndarje edhe në banesa të tjera që ndodheshin ngjitur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...