Bledi Mane: Kiara nuk ka shitur asnjë palë brekë

I ftuar në “Wake up”, Bledi Mane ka treguar sa fitojnë në muaj, nga postimet,

reklamat apo koncertet disa nga ish-banorët e “BBV”.

Këtë informacion ai u shpreh se e ka pasi ka komunikim dhe bisedon me ish-banorët.

“Listën natyrisht e kryeson Luiz Ejlli, statistikat tregojnë se ai fiton në muaj rreth 100 mijë euro,

duke përfshirë kontratat komerciale, imazh i bizneseve të ndryshme, postimet në rrjetet e tij sociale,

kontratat me koncertet, natyrisht projektet e tjera, filmat,”-tha Bledi.

Për Kiarën ai tha: Nuk ka shitur asnjë palë brekë, a kupton? Më thuaj tani, ti ke shoqe, di ndonjë që vajzë që ka blerë?

Ne nuk jemi në Brazil me 200 milionë banorë që 2 milionë veta do i blinin këto brekë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...