Tentoi t’i përplaste me makinë dy efektivë policie, pranga shoferit

Një person është arrestuar në Gjilan për kontrabandë mallrash. Ai ka tentuar të godasë me makinë dy zyrtarë policorë, të cilët i kishin dhënë shenjë për t’u ndaluar.

Makina me mallra kontrabandë është sekuestruar, ndërsa agresori po merret në pyetje. Grupi hetimor ndërkohë ka nisur hetimet për ngjarjen me qëllim zbulimin dhe dokumentimin e veprimtarisë së autorit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...