Ronaldo bëhet i pasur, fiton kaq milione leke vetëm nga …

I ftuar në “Wake Up” Bledi Mane ka folur se sa aktivë

janë ish-banorët e “Big Brother Vip”

në rrjetet sociale. I pyetur për gazetarin Ronaldo Sharka,

Bled Mane shprehet se Sharka është një nga personazhet që bën debate,

meme dhe reklama të shumta. Kjo gjë e bën të jetë në qendër të vëmendjes.

Sipas tij Ronaldo mund të fitojë edhe 20 milion lekë të vjetra nga postimet në Instagram.

“Është më aktivi i aktivëve. Nuk toleron, nuk bën tangërllëqe. Lufton me ironi, debate, meme dhe me reklamat. E dashuron lekun dhe i ka vënë qëllim vetes. Ai ka luhatje, por në muaj mund të fitojë 20 milionë lekë të vjetra”, u shpreh Bled Mane.

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien e yndyrës së barkut dhe mund të kontribuojë në humbjen e peshës që mund të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ky frut para vaktit na ndihmon të humbim deri në 4 kg dhe redukton yndyrën e barkut

Ngrënia e një molle në ditë ndihmon në djegien...

RRËZOHET NGA KALAJA E ROZAFËS, NDËRRON JETË SHTETASI SLLOVEN

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 19:00, shtetasi slloven S. P., 65...

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...