Ndarja e Beniadës nga vëllai i Arbër Hajdarit, Jori zbulon çfarë ka ndodhur: Është fillimi i një k…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Jori Delli, ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Procesi Sportiv” në Top Channel. Gjatë intervistës, modelja e njohur ka treguar disa detaje në lidhje me mikeshën e saj, Beniada Nishani.

Sipas Jori Dellit, ish-banorja e BB VIP 1 është beqare dhe secili ka vazhduar jetën e vet.

E pyetur nga gazetari i njohur, Edi Manushi, nëse është e vërtetë se Beniada është ndarë, bukuroshja brune u shpreh “është ndarë”.

“Po. Beniada është beqare, një duartrokitje”, tha Jori, e cila më pas shtoi: “Është fillimi i një diçkaje tjetër”.

Ndërsa e pyetur nga Manushi se ‘çfarë ndodhi, nuk i eci një italian me një shqitpar’, Jori u përgjigj:

“Jo nuk është ajo, por nuk mund të flas”.

Ndërkohë kujtojmë se Beniada Nishani ka qenë prej disa muajsh e lidhur me Blerti Hajdarin të cilët u njohën gjatë emisionit “Procesi Sportiv”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Shkodranët nuk e “FALIN” i bëjnë të papriturën Maestros në koncert! A E MERITON AI KETE???

Dy ish-banorët e “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli dhe...

“Mori shërbimet më të shtrenjta në sallon”, si klientja ‘ia mbathi’ me partnerin pa paguar

Stilisti i famshëm i flokëve, Sezer Arslan ka rrëfyer...

Monika Lubonja në kërkim të një partneri miliarder! Rrëfimi i aktores: I thashë, ik ….

Monika Lubonja u vendos në qendër të vëmendjes me...

Policia në kërkim të Dea Mishel? / Bukuroshja Dea shpjegon sesi ndodhi…

Dea Mishel vijon të mbetet një ndër personazhet më...