Ndarja e Beniada Nishanit, Jori Delli zbulon çfarë ka ndodhur me ish-banoren e BBV

Ndarja e Beniada Nishanit, Jori Delli flet hapur se çfarë ka ndodhur!

Sipas Jorit, Beniada është beqare dhe secili ka vazhduar jetën e vetë.

Edi Manushi: Jam kurioz, Beniada është ndarë vërtet se ti i di këto?!

Edi Manushi: Është ndarë përfundimisht, e sigurt?

Jori Delli: Po. Beniada është ‘single’, një duartrokitje!

Edi Manushi: Nuk është fundi i botës, jo por thjesht ta dinim.

Jori Delli: Është fillimi i një diçkaje tjetër.

Edi Manushi: Çfarë ndodhi, nuk i eci një italian me një shqiptar?

Jori Delli: Jo nuk është ajo, por nuk mund të flas.

Kujtojmë se Beniada ka qenë prej disa muajsh e lidhur me Blerti Hajdarin të cilët u njohën gjatë emisionit “Procesi Sportiv”. Ajo ka qenë mjaft e fshehtë në lidhje me jetën private dhe asnjëherë nuk ka folur për lidhjen e tyre.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ti je dashnorja e Bled Manes”, moderatorja e njohur e Top Channel ‘shokon’ studion e Ed Manushit

Çdo javë, rubrika “Trotuar” në “E Diell”, Top Channel,...

Horoskopi javor, çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Mërkuri do të ndërveprojë me Jupiterin, për të të...

‘Nuk më respektoi, as unë nuk…’! Efi flet për sherrin me Luizin: Kurse për Kiarën…

Efi ka dhënë sot një intervistë në “Shqipëria live”...

Flet nëna e Dafinës që u mbajt peng nga burri: U njohën me dashuri. I thoshte mos hap perdet dhe mos …

Detaje tronditëse zbulohen për opinionin publik nga rasti i...