Momenti i tmerrshëm kur automjeti ‘plas’ në tokë gruan në Tiranë (Video)

Një numër i lartë aksidentesh kanë ndodhur së fundmi në vend, disa me pasoja fatale e me disa që kanë shpëtuar për mrekulli.

Kështu ka ndodhur edhe në një prej rrugëve të Tiranës, ku një grua përpiqet të kalojë rrugën, në fakt jo tek vijat e bardha.

Teksa përpiqej të kalonte një makinë e ka përplasur duke e hedhur në tokë. Menjëherë ngjarja ka tërhequr vëmendjen e dëshmitarëve.

Për fat të mirë këmbësorja është jashtë rrezikut për jetën. Policia ka njoftuar së fundmi se do të gjobisë edhe të gjithë këmbësorët që shkelin rregullat e qarkullimit rrugor.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...